Dlaczego my?

1. Ambitny zespół

Nasz dział graficzny cechuje nieskrępowana wyobraźnia, kreatywność oraz wysokie kwalifikacje. Pozwala to na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie co pozwala nam spełniać wszelkie oczekiwania naszych zleceniodawców. Na ekranach naszych monitorów każdego dnia pojawia się inna wizja. Idealnie dopasowana do specyficznych potrzeb klienta, pełna pasji tworzenia nowej rzeczywistości. Granice w procesie kreacji obowiązują jedynie tych, których wizje ogranicza horyzont. W naszej pracy, przy realizacji zadań w internecie nie poruszamy się utartymi szlakami. Myślimy nieszablonowo. Każde z używanych narzędzi, wszystkie technologie, spełniają w procesie kreacji z góry przypisane zadanie. Dzięki nowatorskim pomysłom, nieograniczonemu potencjałowi młodego zespołu wykwalifikowanych designerów, tworzymy z myślą o człowieku, jego potrzebach dlaczego 1
oraz rozwiązaniu postawionych prze niego założeń.

2. Nowoczesne technologie

Najlepsze programy (tylko i wyłącznie oryginalne), nowoczesny i wydajny sprzęt komputerowy, wykorzystanie najnowszych technologii z dziedziny przygotowania do druku, oraz sam druk na najnowocześniejszych maszynach offsetowych, druk cyfrowy oraz technologie informatyczne, internet, prezentacje multimedialne. Wszystko to wykorzystujemy w celu zaspokojenia nawet najbardziej wyrafinowanych gustów.

3. Profesjonalizm i kompetencja

Wszelkie wyzwania jakie przed nami stają staramy się pokonywać z pasją i zaangażowaniem. Wykorzystujemy w pełni swoją wciąż poszerzaną wiedzę . Obserwujemy bacznie konkurencję, oraz trendy pojawiające się na rynku. Dzięki temu możemy cieszyć się pełnym zaufaniem naszych klientów.

4. Terminowość i niezawodność

Zawsze staramy się wywiązać z przyjętych na siebie zobowiązań dotyczących terminu i nigdy nie pozwalamy, aby miało to ujemny wpływ na jakość naszych usług. Nasza dyspozycyjność daje gwarancję że w przypadku nieplanowanego spotkania handlowego, imprezy lub innych zdarzeń losowych, jesteśmy w stanie zrobić dla Państwa wszystko w minimalnym terminie.

5. Uczciwość

To rzadka cecha. Doceniamy jej wartość. Buduje ona wzajemne zaufanie, a to z kolei jest doskonałą podstawą stałej długoterminowej, satysfakcjonującej współpracy. Wszelkie kalkulacje są wnikliwie przeprowadzane, tak aby znajdowały uzasadnienie w realiach rynku. W wycenach naszych prac nie stosujemy żadnych niespodzianek. Ustalamy wszystko rzetelnie, nie doliczając żadnych dodatkowych kosztów tak jak to czynią inne firmy maskując realną cenę produktu finalnego (np. przy wycenie folderów nie doliczamy kosztów zdjęć, przy nadrukach ustawień maszyny, przy tłoczeniach kosztów matryc, itd.). Daje to pewność że produkt finalny będzie miał ściśle określoną cenę.
dlaczego 2
6. Finanse

Cenimy swoją pracę i przy wycenach staramy się osiągnąć kompromis: ceny naszych usług są satysfakcjonujące dla Klientów i jednocześnie pozwalają nam na utrzymanie najwyższego poziomu obsługi. Daje nam to gwarancję pełnego zadowolenia naszych Kontrahentów. Jakość liczy się przede wszystkim. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gadżetów, oferujemy ceny importera na kilka tysięcy upominków, kompletów piśmienniczych itp., oraz ceny producenta na kalendarze. Wierzymy, że nasze doświadczenie, poparte ogromną ilością zrealizowanych zleceń zapewni Państwu profesjonalną i skuteczną obsługę. Jesteśmy pewni, że wykonane przez nas prace usatysfakcjonują także Państwa klientów, którzy jeszcze chętniej i efektywniej będą korzystać z oferowanych im produktów i usług.