Kariera

Chcesz dołączyć do grona specjalistów lub rozpocząć swoją karierę w prężnie rozwijającej się firmie?

Napisz do Nas!
Poszukujemy osób otwartych na nowe kontakty i znajomości, umiejętnie zarządzających własnym czasem, zmotywowanych do samodzielnej pracy,
Zapraszamy do kontaktu.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

 

Operator
Mechanik
Pracownik czyszczenia przemysłowego

Wysyłając dokumenty aplikacyjne prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tej i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych DAMAR Spółka z o.o. z siedzibą w Bąkowie, ul. Ordynacka 5, 83-050 Bąkowo, moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w procesie rekrutacyjnym a także w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych rekrutacji (zawarcia umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej) z udziałem mojej osoby. Administratorem danych osobowych jest przez Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych DAMAR Spółka z o.o. z siedzibą w Bąkowie, ul. Ordynacka 5, 83-050 Bąkowo. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w formie elektronicznej i papierowej. Dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, żądania ograniczenia zakresu przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne a służy realizacji ww. celu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych DAMAR Spółka z o.o. moich danych osobowych w zakresie: adres e-mail, numer telefonu, w szczególności kontaktowanie się ze mną przez telefon w celach rekrutacyjnych. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, moje dane osobowe będą przetwarzane w celu kierowania do mnie informacji dotyczących rekrutacji. Wyrażona przez mnie zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych może zostać wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w wyżej wskazanych celach mogę kierować na adres madowy biuro@artina.pl lub pisemnie do najbliższego biura administratora danych. Ponadto mogę kontaktować się z wyznaczonym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych pod nr telefonu 58 6991222. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu upływu terminu przedawnienia roszczeń administratora i roszczeń w stosunku do jego osoby.